Piektdiena  15.01.21 16:20
Felicita, Fēlikss

Video

Fotogalerija

Kuldīgas Ziemassvētku egles iedegšana un svētku rotājumi

Kuldīgas novada skolas piedalās karjeras atbalsta projektā

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2016. gada 7. jūnija noteikumu Nr. 359 "Darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanas noteikumiem, Kuldīgas novada pašvaldība 2017. gada 17. martā ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanu.

Projekta finansējuma saņēmējs: Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA)

Sadarbības līguma ietvaros īstenojamās projekta darbības:

3. darbība “Specifiskā atbalsta īstenošanā iesaistīto vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu pedagogu karjeras konsultantu un karjeras atbalsta īstenošanā iesaistīto speciālistu papildizglītība karjeras atbalsta pasākumu īstenošanas jautājumos”.

6. darbība “Karjeras atbalsta pasākumu (tai skaitā karjeras informācija, karjeras izglītības un karjeras konsultāciju) īstenošana specifiskā atbalsta īstenošanā iesaistīto izglītības iestāžu izglītojamiem visos Latvijas novados un republikas pilsētās”.

Projekta darbības laikā vispārējās izglītības iestādēs tiks īstenoti karjeras atbalsta pasākumi izglītības iestāžu izglītojamiem, tai skaitā karjeras informācijas izplatīšana, karjeras izglītības un karjeras konsultāciju īstenošana.

Projekta īstenošanas rezultātā, izmantojot Projekta laikā uzkrātās zināšanas, pieredzi, metodiskos materiālus, plānots panākt, ka:

  • Karjeras izglītības saturs tiek integrēts īstenoto izglītības programmu saturā;
  • Izglītības iestādēs ir izstrādāta secīga karjeras izglītības programma kā integrēta izglītības iestādes darba sastāvdaļa;
  • Izglītojamiem tiek sniegta vispusīga informācija par dažādām profesijām, tiek organizēti kvalitatīvi karjeras izglītības pasākumi visām izglītojamo vecumgrupām;
  • Izglītības iestāde plāno un regulāri, mērķtiecīgi palīdz izglītojamiem apzināt savas spējas un intereses, sniedz konsultācijas un atbalstu profesijas izvelē.

Projekta specifiskā atbalsta mērķa grupa: Kuldīgas novada pašvaldības dibinātās vispārējās (tai skaitā speciālās) izglītības iestādes un to izglītojamie.

Projekta izmēģinājumskolas (projektā iesaistītās Kuldīgas novada pašvaldības izglītības iestādes): Kuldīgas Centra vidusskola, V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, Kuldīgas 2. vidusskola, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskola, Vārmes pamatskola, Turlavas pamatskola, Ēdoles pamatskola un Viduskurzemes pamatskola-attīstības centrs.

Projektā neiesaistītās izglītības iestādes: Z.A. Meierovica Kabiles  pamatskola, Vilgāles sākumskola  un Laidu pamatskola.

Projekta īstenošanas termiņš: 2017. gada 15. marts – 2021. gada 30. decembris.

Finansējums: Pašvaldības projekta darbību nodrošināšanai paredzētais finansējums tiek aprēķināts un piešķirts uz katru mācību gadu projekta īstenošanas laikā, nosakot maksimālo pieejamo finansējumu vienam mācību gadam atbilstoši izglītojamo skaitam pašvaldības izglītības iestādēs.

Kontaktinformācija: Izglītības nodaļas speciāliste Una Lepse, Tālr. 63322540, 26542280, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sīkāka informācija par projektu: ŠEIT

īstenotie karjeras atbalsta pasākumi

Karjeras attīstības pasākumu plāns 2020./2021. mācību gadam, kopā ar iesaistīto Pedagogu karjeras konsultantu darba plānu 2020./2021.m.g.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav