Aicina pieteikt pretendentus konkursam “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2017”

Foto: Eduards Dambergs

Lai apzinātu un godinātu Kuldīgas novada uzņēmējus un amatniekus, kas aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību, Kuldīgas novada pašvaldība sadarbībā ar laikrakstu “Kurzemnieks” organizē konkursu “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2017”.

Visiem iedzīvotājiem un viesiem tiek piedāvāta iespēja aizpildīt anketu, izvirzot pretendentus balvas saņemšanai noteiktajās nominācijās. Pretendentus apbalvojumiem var pieteikt septiņās kategorijās: gada lauksaimnieks, gada ražotājs, gada tirgotājs, gada amatnieks, gada pakalpojums, gada jaunais uzņēmums un ilgtspējīgākais uzņēmums.

Dalībai konkursā aicinām pieteikt uzņēmumus (uzņēmējus), kuru saimnieciskā darbība norit Kuldīgas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares, individuālā darba veicējus, kuri reģistrējuši un veic saimniecisko darbību Kuldīgas novadā, uzņēmumus un to struktūrvienības, kas Kuldīgas novada teritorijā veic saimniecisko darbību, bet reģistrētas citur, kā arī amatniekus, kuri ir fiziskas personas un var būt arī citu uzņēmumu darbinieki.

Pretendentus konkursam var pieteikt no 2017. gada 11. septembra līdz 1. oktobrim. Aptaujas anketas un kastes, kurās atstāt aizpildītās anketas, būs atrodamas Kuldīgas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, kā arī jebkurā Kuldīgas novada pagasta pārvaldē, lielveikalos: “Supernetto” Piltenes ielā 27, Kuldīgā; “Elvi” Gravas ielā 1, Kuldīgā, Rūtas Eglītes ģimenes ārsta praksē Smilšu ielā 22, Kuldīgā un laikraksta “Kurzemnieks” redakcijā 1905. gada ielā 19, Kuldīgā.

Konkursam “Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva 2017” pieteiktos pretendentus izvērtēs komisija novada Domes priekšsēdētājas Ingas Bērziņas vadībā. Pirms balsojuma par uzvarētājiem vērtēšanas komisija savu iespēju robežās apmeklēs izvirzītos uzņēmumus un tiksies ar to īpašniekiem un darbiniekiem. Komisijai ir tiesības kādā nominācijā nepiešķirt balvas, ja uz to nav izvirzīts neviens pretendents vai pieteiktie kandidāti neatbilst konkursa prasībām.

Konkursa uzvarētājus apbalvos konkursa noslēguma pasākumā Kuldīgas kultūras centrā 2018. gada 19. janvārī. Pasākumā bez laureātiem jau iepriekš minētajās septiņās kategorijās pasniegs vēl divas balvas, suminot lielākos ziedotājus un investorus, pasniedzot balvas “Gada mecenāts” un “Gada investīcija”.

NOLIKUMS

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav