Uzņēmēju diena lauksaimniekiem

Foto: https://www.pexels.com/

Novada uzņēmēji, jo īpaši lauku ļaudis, aicināti piedalīties Kuldīgas novada Uzņēmēju dienā lauksaimniekiem, kas norisināsies 7. aprīlī no 10.00 līdz 15.00 Kuldīgas Mākslas namā, 1905. gada ielā 6, Kuldīgā.

Uzņēmēju dienā ar novada zemniekiem un lauksaimniekiem tiksies LR zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, lai diskutētu par lauksaimniekus interesējošām tēmām, piemēram, par izmaiņām tiešmaksājumos, t. sk. zaļināšanas prasībās, kā arī Lauku attīstības programmas 2014-2020 un Kopējās lauksaimniecības programmas nākotne pēc 2020. gada, par ES fondu atbalstu, par elektrības pieslēgumiem ražošanas ēkās nākotnē, par Āfrikas cūku mēra izplatīšanās draudiem u.c. Par Lauku atbalsta dienesta aktualitātēm informēs  dienesta direktore Anna Vītola-Helviga. Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis sniegs informāciju par lauksaimniecības nozīmīgajām nozarēm LLKC skatījumā, savukārt LLKC Kuldīgas biroja vadītāja Daiga Mellere informēs par plānotajām apmācībām un semināriem lauksaimniekiem un lauksaimniecības produkcijas ražotājiem. Aicināta arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietniece Dace Pelēkā, lai stāstītu par aktualitātēm nodokļu administrēšanā – reversā PVN piemērošanu graudaugu un tehnisko kultūru piegādēm un PVN pārmaksu atmaksu, par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanas un iesniegšanas kārtību VID. Dienas noslēgumā enerģētikas konsultants Dainis Treijs sniegs izsmeļošu informāciju par enerģijas taupīšanu zemnieku saimniecībās.

Pasākuma laikā visas dienas garumā būs iespēja saņemt VID speciālistu individuālās konsultācijas.

Plašāka informācija pie Kuldīgas attīstības aģentūras direktora vietnieces Daces Šēles, zvanot pa tālruni 26691192 vai rakstot e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pasākuma dienas kārtība pieejama šeit.

LAD darba aktualitātes

Lauksaimniecības bruto segumu aprēķini

SIA LLKC Kuldīgas biroja plānotās apmācības un rīkotie semināri lauksaimniekiem un lauksaimniecības produktu ražotājiem

Izmaiņas 2017. gadā un kopējās lauksaimniecības politikas nākotne

Aktuālās dzīvnieku infekcijas slimības un iespējamie draudi Latvijai

Valsts ieņēmumu dienesta aktualitātes

Energoefektivitāte ražošanā

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav