Biznesa rīts "Audz vai kalsti! Trīs atslēgas biznesa ilgtermiņa attīstībai."


Kurzemes Biznesa inkubators kopā ar Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteri aicina uz kārtējo Biznesa rītu, kurš notiks š.g. 16. februārī, restorānā “Bangerts”, Pils ielā 1.

Biznesa rītā tiks diskutēts par to, kas nepieciešams, lai attīstītu atgriezeniskās saites kultūru un izkoptu atgriezeniskās saites sniegšanas un saņemšanas prasmes. Par to, ka nepietiek tikai ar to, ja darbiniekiem tiek skaidri definēta vīzija, veicināta motivācija un nodrošinātas regulāras apmācības.

Ar vērtīgu informāciju un noderīgiem padomiem seminārā dalīsies Ginta Krivma, "Training Lab" izaugsmes trenere vadītprasmes, uzņēmuma pārmaiņu procesu, projektu vadības, efektīvas komunikācijas, pētījumu un to datu izmantošanas biznesa un komunikācijas attīstībai, kā arī komandu izaugsmes treniņu jomās. Apmācības un komandu attīstības pasākumus uzņēmumu ietvaros vada kopš 2000. gada gan nodaļu ietvaros, gan uzņēmuma Baltijas valstu mērogā tādos uzņēmumos kā MTG grupas telekompānijā “TV3 Latvia”, starptautiskā tirgus pētījumu koncerna TNS Latvijas aģentūrā “TNS Latvia” un Baltijā otrajā lielākajā mediju grupā “Baltijas Mediju Alianse”.

Dalības maksa: bez maksas.

"Biznesa rīts" Kurzemē tiek organizēti ar mērķi sniegt uzņēmējiem informāciju par uzņēmējdarbībā aktuālu tematu. Biznesa rītus organizē Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris un Kurzemes Biznesa inkubators ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Ventspils brīvostas pārvaldes un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka  atbalstu.

Biznesa rīta programma

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav