Seminārs “Strādā droši un zinoši kopā Valsts darba inspekciju un Pārtikas un veterināro dienestu”


16. februārī no 14.00 līdz 17.00 Pilsētas laukumā 4, Kuldīgā notiks informatīvs seminārs "Strādā droši un zinoši kopā ar Valsts darba inspekciju un Pārtikas un veterināro dienestu".

LIAA Kuldīgas Biznesa inkubators sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību turpina semināru sēriju ar mērķi informēt un iedrošināt Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novada jaunos uzņēmējus, palīdzot noskaidrot līdz šim neizprasto un atsvaidzināt jau zināmo.

Aicinām seminārā piedalīties visus, kuriem ir interese par drošu, veselībai nekaitīgu darba vidi un korektām darba tiesiskām attiecībām. Un visus tos, kuri savu uzņēmējdarbību plāno saistīt ar pārtikas ražošanu, pārstrādi un tirdzniecību. Kā Valsts darba inspekcijas pārstāvi esam aicinājuši Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas Saldus biroja vadītāju, galveno Valsts inspektoru Andri Saulīti. Savukārt ar Pārtikas un veterinārā dienesta jautājumiem dalīsies Pārtikas un veterinārā dienesta valsts pārtikas inspektore Arita Ķuņķe.

Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, interesentus lūdzam pieteikties līdz 2017. gada 10. februārim, zvanot 62400905 vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Dalība seminārā ir bez maksas.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav