Pasākums “Kafija ar ekspertu”


26. janvārī Kurzemes Biznesa inkubators (KBI) ikvienu interesentu aicina piedalīties pasākumā “Kafijas ar ekspertu”, kurā būs iespēja tikties ar dažādu jomu pārstāvjiem, kuri dalīsies pieredzē par uzņēmuma darbību, attīstību, nākotnes plāniem.

Kā jau ierasts, diskusijās uzstājas uzņēmēji, kuri iepazīstina interesentus ar sevi un savu pieredzi uzņēmējdarbībā, šoreiz pievēršoties nedaudz citādākam aspektam – kā savu hobiju pārvērst biznesā. Šoreiz ekspertu lomās iejutīsies fotogrāfe Sintija Linde, kura iemūžina dzīves svarīgākos mirkļus. Viņa pastāstīs, kā šo vaļasprieku pārvērst biznesā, kā arī un sniegs nelielu ieskatu skaisto bilžu tapšanas procesā. Savukārt ceļotājs Āris Birze pastāstīs par to, kā veidojusies ceļojuma aģentūra “PostNos” un par to, kā ir veicies līdz šim un kādi ir viņa nākotnes izaicinājumi.

Pasākumā “Kafija ar ekspertu” aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš nākotni iecerējis saistīt ar uzņēmējdarbību. Pasākumā dalībnieki dalās savā individuālajā ceļā uz biznesu, kā arī iedrošina topošos uzņēmējus spert soli sev iecerētajā virzienā.

Pasākums notiks 26. janvārī, 18.00 Kuldīgā, Dzirnavu ielā 18 (“Kuldīgas darbnīcas” telpās). Reģistrēšanās dalībai pasākumā līdz 25. janvārim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai arī zvanot uz numuru 20336896. Dalība pasākumā – bezmaksas. Dalībnieku skaits neierobežots.

Konferenci organizē KBI sadarbībā ar "SPIIKIIZI.COM" un "Kuldīgas darbnīcu".

Papildus informācija: Līga Freiberga , tālr. 20336896, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav