Svētdien Kuldīgā uzstāsies virtuozā itāļu pianiste Eloiza Kašo

Publicitātes foto

17. Starptautiskā Baha kamermūzikas festivāla ietvaros Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā svētdien, 19. novembrī, plkst 17.00 vienīgo solo koncertu Latvijā sniegs jaunā itāļu pianisma zvaigzne Elioza Kašo (Eloisa Cascio).

Eloiza Kašo žilbina ar klavierspēles meistarību, viņas talantu apliecina uzvaras daudzos starptautiskos konkursos un atzinību guvušās koncerttūres Eiropā un ASV. Jaunā mūziķe savu talantu slīpējusi, iegūstot plašu un daudzveidīgu izglītību. Eloiza ar izcilību ieguvusi pianistes maģistra grādu pie pasniedzējas Tinas Babušo.

Papildus tam viņa ieguvusi maģistra grādu klavesīna spēlē, kora mūzikā un diriģēšanā,kā arī2015. gadā ar augstāko izcilību absolvējusi kamermūzikas specialitāti Neapoles San Pietro a Majella konservatorijā. Eloiza ir piedalījusies interpretācijas kursos un klavieru un klavesīna meistarklasēs pie daudziem izciliem mūziķiem.

Eloiza Kašo uzstājusies kā kamermūziķe un soliste dažādos festivālos Eiropā un ASV. 2016. gadā pianiste saņēmusi Dienvidfloridas Universitātes Steinway Piano Series īpašo balvu. Patlaban viņa ir pasniedzēja Frančesko Čilea konservatorijā Itālijā. 

Koncerta programmā skaņdarbi no baroka līdz 20. gadsimtam. - J.S. Bahs, V.A. Mocarts, F.Fenaroli, I. Albeniss, Dž. Geršvins.

Ieeja koncertā - bez maksas. Koncertu atbalsta Kuldīgas novada pašvaldība.

Savukārt svētdien, 3. decembrī, plkst. 17.00 Kuldīgā, E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā uz koncertu aicina festivāla vadītāja un klavesīniste Aina Kalnciema un pazīstamais latviešu izcelsmes čellists Ramons Jafe (Ramón Jaffé), kuru raksturo moto – “klasika ir viņa mīlestība, flamenko – viņa kaislība”. Koncertā dzirdēsim J. S. Baha un G. F. Hendeļa darbus, kā arī karstasinīgu flamenko, ko izpildīs abi mākslinieki gan solo, gan duetā.                                    

Ieeja abos koncertos: bez maksas.

Vairāk informācijas par visiem 17. Starptautiskā Baha Kamermūzikas festivāla koncertiem: www.music.lv/bachfestival

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav