Baha kamermūzikas festivāls ar jaunajiem baroka mūziķiem

Publicitātes foto

17. Starptautiskais Baha kamermūzikas festivāls 21. martā – Eiropas Senās mūzikas dienā – viesosies Kuldīgā, klausītājiem piedāvājot koncertprogrammu, kurā J. S. Baha mūziku atskaņos Prof. Ainas Kalnciemas studenti.

Kuldīgas Mākslas namā 21. martā 17.00 J. S. Baha nemirstīgo mūziku gan solo, gan ansamblī izpildīs A. Kalnciemas klavesīna klases studenti Laura Tamane, Evija Auziņa, Kārlis Tirzītis un Aleksandrs Kalējs, kā arī Terēze Upatniece (soprāns), Sigita Razminoviča (flauta), Ilze Tomašefska (vijole) un Kristers Šīmanis (čells).

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas 2. un 4. kursa studenti klavesīna un baroka ansambļa spēli apguvuši pie A. Kalnciemas, bet specialitāti apgūst pie tādiem pasniedzējiem kā Aira Rūrāne, Ilona Meija, Sandis Šteinbergs, Diāna Ozoliņa. Arnis Zandmanis, Sergejs Osokins, Ventis Zilberts un Toms Ostrovskis.

Koncertā skanēs sonātes flautai un klavesīnam, čellam un klavesīnam, vijolei un klavesīnam, kā arī daļas no Franču svītas si minorā un ārija no Kantātes Nr. 51 "Jeuchzet Gott in allen Landen".

Šī koncertprogramma izskanēs arī 12. martā Rīgā, Mākslas muzejā "Rīgas Birža”.

Ieeja koncertos – bez maksas.

Koncertus organizē Baha mūzikas fonds sadarbībā ar Rīgas domi, Valsts kultūrkapitāla fondu, Kuldīgas novada pašvaldību, Mākslas muzeju "Rīgas Birža” un LIVE Riga.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav