Pateicoties aktīvam kuldīdzniekam, aiztur kūlas dedzinātāju

Publicitātes foto

Pateicoties aktīvam kuldīdzniekam, Kuldīgas novada Pašvaldības policijai izdevies 10. aprīlī operatīvi aizturēt kādu kūlas dedzinātāju, kura bija aizdedzinājusi pērno zāli Kuldīgā, Pārventas estrādes apkārtnē.

Tā kā notikums tika pamanīts un iedzīvotājs par to nekavējoties paziņoja Pašvaldības policijai, kārtībniekiem izdevās kūlas dedzinātāju noķert. Liesmas izdevās operatīvi nodzēst, tā pasargājot šo vietu no nopietniem postījumiem. Tiek uzsākta lietvedība par vainīgās personas saukšanu pie atbildības pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa. Kūlas dedzināšana ir aizliegta, un par to pienākas naudas sods, sākot no 280 eiro.

Pašvaldības policija pateicas par aktīvo rīcību kuldīdzniekam, kurš par notikušo ziņoja policijai, un aicina arī citus iedzīvotājus būt vērīgiem un, pamanot kūlas dedzināšanas gadījumus, nekavējoties ziņot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam pa tālruni 112. Pašvaldības policijas patruļu var sazvanīt pa tālruni 28881288 vai 63320373, bet Valsts policijas tālruņa numurs – 110. 

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Obligāts

    Vai tiešām Bērziņu noķēra par nesakopto pašvaldības teritoriju nosvilināšanu???

    17.04.2018 0:00:07