Kuldīgas kultūras centrs ielūdz uz šiverīgo ģimenes svētdienu “Kopā jautrāk”


Svētdien, 15. oktobrī, no 12.00 līdz 14.00 Kuldīgas kultūras centrs aicina ģimenes ar bērniem uz pirmo šiverīgo svētdienu “Kopā jautrāk”.

Rudenīgi izgreznotajā Kuldīgas kultūras centra lielajā zālē kopā ar ceļojošo leļļu teātri “Maska” varēsiet izstaigāt Pasaku mežu, kurā aiz katras bekas un mušmires būs paslēpies brīnums aiz brīnuma, ka atliek vien meklēt. Kļūsiet par māksliniekiem ar burvju otu, lai krāsotu rudeni visās varavīksnes krāsās. Pētīsiet gājputnus, veidosiet rudens rotas un kļavlapu dekorus, gatavosiet un nobaudīsiet gardus našķus, kopā ar brāļiem, māsām un tētiem kārtīgi izdancosieties rudens ballītē, kamēr mammas ļausies rudens meikapa burvībai. Atmiņai no pasākuma visiem būs iespēja nobildēties ģimenes foto.

Šiverēt un brīnumus uzburt palīdzēs mākslinieki no TTMS “Kuldīgas palete”, meistari no TLMS “Varavīksne”, floriste Irita Gulbe, uztura speciāliste Katrīna Spuleniece-Aišpure, make-up speciāliste Linda Pirina, dabas un putnu pētniece Inga Zelcere, fotogrāfe Daina Rudzīte.

Ieeja: 1 personai 2 EUR, ģimenei (2 + 2 vai 1 + 3) 6 EUR.

Nākamā šiverīgā ģimenes svētdiena Kuldīgas kultūras centrā notiks 19. novembrī.

Kā jau valsts svētku mēnesī pieklājas, godināsim, izzināsim, izdancosim, izdziedāsim mūsu mīļo zemīti Latviju.

Tālrunis informācijai 63322201.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav