Arī šogad Kuldīgas novads iesaistīsies Lielajā Talkā

Foto: Eduards Dambergs

Katru gadu Kuldīgas pilsētā aprīlis tiek izsludināts par Spodrības mēnesi, tā laikā Kuldīgas pilsētas un novada iedzīvotāji, uzņēmumu un iestāžu kolektīvi tiek aicināti sakopt savu pilsētu un novadu.

Spodrības mēnesis ir laiks, kad mūsu pilsētas un novada tēlu varam uzspodrināt ne tikai ar vārdiem, bet ar reāliem darbiem Lielajā Talkā. Katrs no mums ir ievērojis kādu nesakoptu stūrīti, un šī mēneša laikā mums ir dota iespēja nesakārtotās vietas sakopt pašiem. Jābūt iniciatīvai un vēlmei no iedzīvotāju puses, jo paši radām vidi ap sevi, kurā dzīvojam.

Lielā Talka šogad norisināsies 22.  aprīlī. 2017. gadā Lielās Talkas vadmotīvs – “Latvijai būt zaļai!”. Būsim atbildīgi un cienīsim sevi, viens otru un arī apkārtējo vidi, kurā pašiem vien jādzīvo!

Aicinām oficiāli pieteikt savas talkas vietas mājaslapā www.talkas.lv līdz 20. aprīlim, norādot atbildīgo personu par talkas organizēšanu, kam būs iespējams saņemt maisus un vienoties ar pašvaldību par savākto atkritumu aizvešanu. Par piegružotajām sakopjamām vietām lūgums ziņot Lielās Talkas organizatorei Kuldīgā – Kuldīgas novada pašvaldības vides speciālistei Dacei Jansonei pa tālruni 633321903, 27025423, vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , lai 22. aprīlī varam sakopt teritorijas vecpilsētā un Ventas krastos, jo 29. aprīlī visi gaidīti Pilsētas dārzā ikgadējā pavasara palu šovā “Lido zivis Kuldīgā”.

Kuldīgas novada pagastu pārvaldēs var saņemt informāciju par talkas norisi pagastos. Pagastu pārvaldēs iedzīvotāji varēs saņemt arī baltos atkritumu maisus.

Par atkritumu maisu saņemšanu no 18. aprīļa jāinteresējas pie SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” dispečeres Daces Grehovas pa tālruni 63322380, 26674543 vai Dārzniecības ielā 9, Kuldīgā. Šogad dalīs baltus maisus, ko pēc talkas nogādās uz atkritumu poligonu. Par pilnajiem atkritumu maisiem obligāti jāpaziņo, lai zinātu to savākšanas vietas, tos piesakot dispečerei Dacei Grehovai vai pagastu pārvaldēs.

Svarīgi atcerēties, ka Lielās Talkas atkritumi nav vecās mantas no māju pagrabiem un atkritumu kaudzes privātmāju un daudzdzīvokļu māju teritorijās. Lielā Talka ir koplietošanas teritoriju sakopšanas pasākums katrā Latvijas pilsētā, novadā, kurā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kam rūp ilgtspējīga valsts attīstība un iespēja dzīvot nepiesārņotā, skaistā vidē.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Obligāts

    Par kādu tīrības rūpi iet runa ja valsts neuzklausa cilvēkus un neievieš depozītsistēmu atkritumiem kuriem tas iespējams?

    11.04.2017 12:12:58