Slauka ielas un labo bedrītes

Foto: Kaspars Poriķis

Kuldīgā uzsākta ielu slaucīšana, savācot ziemas sezonā ielu pretslīdes apstrādei izmantotās smiltis, kā arī salabotas pirmās avārijas bedrītes, kas parādījušās ielās, nokūstot sniegam un nākot siltajam laikam.

Ziemas sezonā, atkarībā no gaisa temperatūras, ielas Kuldīgā tiek apstrādātas ar smilts, smilts un tehniskās sāls vai tehniskās sāls pretslīdes maisījumu. Līdz ar sniega segas nokušanu, ielu apstrādē izmantotās smiltis tiek savāktas un nogādātas SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” materiālu atbērtnē.

Aicinām kuldīdzniekus būt saprotošiem, jo ielu slaucīšanas laikā tās var putēt. Turklāt laikā, kad vēl aizvien piesalst un ir mīnuss grādi, ielu slaukāmo mašīnu nedrīkst uzpildīt ar ūdeni, kas mazinātu putekļainību. Uzpildot mašīnu ar ūdeni, pastāv risks, ka tā var aizsalt, līdz ar to sabojājot vērtīgo tehniku.

Tuvākajā laikā tiks uzsākta arī trotuāru attīrīšana no ziemā sabērtās smilts, kas kalpoja kā pretslīdes materiāls.

SIA “Kuldīgas komunālie pakalpojumi” salabojuši pirmās avārijas bedrītes Kuldīgas ielās, kas izveidojušās nokūstot sniegam un laikam paliekot siltākam. Bedrītes aizdarītas Mucenieku, Jelgavas, Planīcas un Aizputes ielā.

Plašāka informācija www.kkp.lv.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Aija

    Ļoti jauki! Tikai viens BET...ar ielu slaucīšanu var nodarboties arī citā laikā, ne plkst. 23:25

    20.02.2017 11:11:16